Затримання активістів “Відсічі” в окрузі Максима Луцького. ФОТО, ВІДЕО.

Активісти Громадянського руху “Відсіч” в рамках кампанії “Помста за розкол країни” поширювали у Києві листівки із закликом не голосувати за Партію регіонів та та її кандидата у мажоритарному окрузі № 222 в Солом’янському районі м. Києва Максима Луцького, але міліція практично відразу перешкодила здійсненню ними наданого кожному громадянину Законом право агітувати як за, так і проти будь-якої політичної сили, чи будь-якого кандидата. Троє активістів (Катерина Чепура, Мирон Гордійчук і Василь Титаренко) були затримані і доставлені до територіального відділу міліції Солом’янського РУ ДУ МВС України в м. Києві на вул. Полковника Шутова, 3, де на них склали протоколи про злісну непокору міліції та сказали, що не випустять до понеділка, коли відбудеться суд.

Завдяки втручанню інших активістів, журналістів та кількох народних депутатів від опозиції, які прочитали повідомлення про затримання у ЗМІ, активістів випустили з відділку, і вони поїхали знімати побої та писати скарги на дії працівників міліції.

Затриманню решти активістів перешкодили небайдужі перехожі.

Активісти лежать на асфальті з метою запобігти затриманню.

Невідомий у цивільному – двічі нападав на активіста, бив та декілька разів погрожував розбити камеру.

“Тіхарь” з айфоном

Достеменно невідомо, але за неперевіреною інформацією невідомий нападник може бути працівником СБУ. До того ж він дуже нагадує оцього працівника СБУ, який проводив обшук в донецькій поліклініці. Але то може бути просто “професійна” подібність.

http://vstavay.info