5 канал замовив екзіт-пол на вибори

Соціологічна група «Рейтинг» на замовлення 5 каналу в день виборів до Верховної Ради України 28 жовтня 2012 року проведе екзит-пол «УКРАЇНА – 2012».

Планується провести опитування на виході з 350 виборчих дільниць. Кількість опитаних складатиме понад 20 000 респондентів. Вибірка репрезентативна для дорослого населення України (18 років і старше) за регіонами і типом населених пунктів. Виборчі дільниці для опитування відібрані випадковим чином із дотриманням принципу рівномірності. Респонденти на дільницях відбираються відповідно до кроку, який є незмінним протягом усього дня виборів.

До роботи на екзит-полі «УКРАЇНА – 2012» буде залучено понад 700 інтерв’юерів, крім того, близько 100 осіб займатимуться організацією опитування, контролем, збором даних та їх обробкою.

Опитування відбуватиметься анонімно, респонденти самостійно заповнюватимуть анкети (бюлетені) і опускатимуть у спеціально виготовлені скриньки. Дослідженню підлягатиме вибір партій («За яку партію Ви щойно проголосували на виборах до Верховної Ради України?») та кілька соціально-демографічних характеристик виборців.

Результати екзит-полу будуть оприлюдненні 28 жовтня 2012 року на 5 каналі, одразу після 20.00.