Агітатори Луцького намагаються портретом свого кандидата відлякати виборців від антиагітаційного намету?

Передвиборчий штаб Максима Луцького – проректора НАУ, чинного народного депутата та кандидата від Партії регіонів по округу №222 – не вигадав нічого кращого, ніж “слідувати по п’ятах” за антиагітаційним наметом кампанї “Помста за розкол країни”, де поширюються листівки з закликом не голосувати за цього кандидата.

Активісти кампанї “Помста за розкол країни” встановили сьогодні зранку антиагітаційний намет поблизуНаціонального авіаційного університету, а через дві години на це ж саме місце приїхав агітаційний автомобіль штабу Максима Луцького, з якого вивантажили намет з портретом цього кандидата і встановили так, аби затулити ним антиагітаційний намет.

Активісти іронізують, що таким чином працівники штабу Луцького намагаються відлякати виборців від антиагітаційного намету, оскільки “люди, здалеку побачавши портрет Луцького, будуть обходити це місце стороною”.

Джерело: сайт “Вставай і дій!”

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут