Антиагітаційні намети продовжують міняти колір (ВІДЕО)

Після “почорніння” першого антиагітаційного намету кампанії “Помста за розкол країни” на Солом’янці на знак жалоби за чесними виборами, які, вочевидь, не відбудуться, активісти кампанії змінили з білого на чорний колір і другого антиагітаційного намету у Деснянському районі м. Києва в окрузі № 213, де балотується до Верховної Ради керівник столичного виборчого штабу Партії регіонів Валерій Борисов. Другий намет, як і перший, також розмалювали відповідними написами.

Джерело: сайт “Вставай і дій!”

Метою кампанії “Помста за розкол країни” є відсторонення від влади тих, хто замість того, щоб вирішувати економічні та соціальні проблеми, намагається розколоти країну та зіштовхнути лобами простих людей, які, незалежно від мови спілкування, однаково страждають від влаштованого їм нинішньою владою “покращення життя вже сьогодні”.

Приєднатися до кампанії можна, заповнивши анкету

Зробити пожертву на кампанію можна через:

Приватбанк (картка): 5577 2127 1645 8826 (Чулівська Ірина Костянтинівна)

Яндекс-гроші: 410011485041060

PayPal: Oksana24@live.com

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут