«Історія з грифом “Секретно”. Нові сюжети»

4 жовтня в рамках «Книжкового арсеналу» відбудеться презентація книги відомого історика Володимира В’ятровича “Історії з грифом «Секретно»”. Нові сюжети.

Запрошуємо  Вас до зали № 1 «Книжкового арсеналу» (вул. Лаврська, 10—12) на 15:00.

Історик Володимир В’ятрович, який розсекретив архіви КҐБ, представить в рамках «Книжкового арсеналу» новинку: “Історія з грифом «Секретно»”. Нові сюжети. Нагадаємо, що за першу книгу автор отримав премію імені Василя Стуса, а в книгарні «Є» книга увійшла в ТОП-10 книг 2011 року.

«Якщо на різних шальках терезів любов та ідеали, що обрати і якою буде ціна прийнятого рішення? Як зіграти в подвійну гру і чи можливо вийти з неї переможцем? Чи змінює людина війну чи війна міняє людину? Відповіді на ці питання можна знайти в надійно замкнених архівних сховищах», — сподівається автор, ґрунтуючи свою розповідь на документах.

Непересічні історії життя простих людей і лідерів підпілля, виклики, які стояли перед солдатами і генералами, фантастичні сюжети обвинувачень, створені звичайними слідчими проти найбільших письменників епохи, — В’ятрович оприлюднює раніше недоступні справи, заведені «органами».

У книзі ви зможете прочитати, як зароджувався один із найвідоміших українських політичних проектів ХХ століття — ОУН, що приховували тихі будні «застою», як разом із «тюрмою народів» розвалювалася найстрашніша спецслужба світу.

Модератор: головний редактор «Історичної правди» Вахтанг Кіпіані.

Книга «Історія з грифом “Секретно”. Нові сюжети» видана у вересні 2012 року в рамках проекту «Наш формат історії», що є спільною видавничою програмою  Мистецької агенції «Наш формат», Центру досліджень визвольного руху та видавництва «Часопис». Проект втілено за підтримки ТСН.ua.