«Історія з грифом “Секретно”. Нові сюжети»

4 жовтня в рамках «Книжкового арсеналу» відбудеться презентація книги відомого історика Володимира В’ятровича “Історії з грифом «Секретно»”. Нові сюжети.

Запрошуємо  Вас до зали № 1 «Книжкового арсеналу» (вул. Лаврська, 10—12) на 15:00.

Історик Володимир В’ятрович, який розсекретив архіви КҐБ, представить в рамках «Книжкового арсеналу» новинку: “Історія з грифом «Секретно»”. Нові сюжети. Нагадаємо, що за першу книгу автор отримав премію імені Василя Стуса, а в книгарні «Є» книга увійшла в ТОП-10 книг 2011 року.

«Якщо на різних шальках терезів любов та ідеали, що обрати і якою буде ціна прийнятого рішення? Як зіграти в подвійну гру і чи можливо вийти з неї переможцем? Чи змінює людина війну чи війна міняє людину? Відповіді на ці питання можна знайти в надійно замкнених архівних сховищах», — сподівається автор, ґрунтуючи свою розповідь на документах.

Непересічні історії життя простих людей і лідерів підпілля, виклики, які стояли перед солдатами і генералами, фантастичні сюжети обвинувачень, створені звичайними слідчими проти найбільших письменників епохи, — В’ятрович оприлюднює раніше недоступні справи, заведені «органами».

У книзі ви зможете прочитати, як зароджувався один із найвідоміших українських політичних проектів ХХ століття — ОУН, що приховували тихі будні «застою», як разом із «тюрмою народів» розвалювалася найстрашніша спецслужба світу.

Модератор: головний редактор «Історичної правди» Вахтанг Кіпіані.

Книга «Історія з грифом “Секретно”. Нові сюжети» видана у вересні 2012 року в рамках проекту «Наш формат історії», що є спільною видавничою програмою  Мистецької агенції «Наш формат», Центру досліджень визвольного руху та видавництва «Часопис». Проект втілено за підтримки ТСН.ua.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут