Круглий стіл на тему «Незворотність покарань в контексті нового КПК» – Трансляція

11 жовтня 2012 року з 11:00 до 13:00 в офісі Уповноваженого Верховної Ради з прав людини відбудеться круглий стіл на тему «Незворотність покарань в контексті нового КПК».

У дискусії візьмуть участь провідні українські та міжнародні експерти в галузі права за участі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської.

На заході транслюватимуться відеоматеріали, відбуватимуться підключення експертів за допомогою Skype та он-лайн обговорення за допомогою сервісу коротких сповіщень Twitter.

Під час проведення Круглого столу буде організовано он-лайн трансляцію заходу в інтернет за допомогою сайту «Майдан», інформаційного агентства «Поряд з вами» та інших провідних українських медіаресурсів.

Запрошуються журналісти, які профільно висвітлюють питання кримінального права в Україні.

Дискусія відбуватиметься навколо питань:

– чи можливе ефективне розслідування фактів катувань з прийняттям нового КПК?

– чи можливий перегляд справ в редакції нового КПК щодо осіб, які відбувають покарання у вигляді довічного позбавлення волі, звинувачення відносно яких ґрунтується виключно на первинних доказах, отриманих в результаті тортур, у тих випадках, у яких докази оцінив не суд, а слідчий як процесуально незалежна фігура?

Захід організований Українською Гельсінською Спілкою з прав людини за сприяння Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Акредитація за телефонами: (044)253-21-54; (067)409-79-80

Джерело

Подивиться трансляцію ви зможете просто з цієї сторінки

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут