Ляпіна: представники Супруненка в ОВК зривають процес прийняття протоколів з дільничних комісій

Кандидат у народні депутати від ОО «Батьківщина» по 216 округу Ксенія Ляпіна повідомила, що представники від Супруненка в ОВК зривають процес прийняття протоколів з дільничних комісій.

«Члени окружної комісії від Супруненка відмовляються приймати протоколи з ДВК. Вони не мають на це ніяких підстав, але перестали приймати протоколи, тягнуть час і заставляють представників дільничних комісій, які вже більш, ніж 30 годин працюють без відпочинку, чекати під дверима. Таким чином ці члени ОВК виконують вказівки Супруненка», – зазначає Ляпіна.

За останніми даними, на підставі всіх зіставлених протоколів дільничних виборчих комісій у 216-му виборчому окрузі в Києві перше місце займає кандидат  від Об’єднаної опозиції Ксенія Ляпіна. За неї віддало свої голоси 26 363 виборців. На другому місці, з 25 297 голосами провладний кандидат Супруненко.

Ксенія Ляпіна також повідомила, що Супруненко вимагає в ОВК визнати вибори не дійсними по 19  виборчих дільницях, у яких перемогу зі значним відривом отримала Ксенія Ляпіна.

«Цим він визнає перемогу опозиції на мажоритарному окрузі, й зараз робить все можливе, аби зірвати вибори», – переконана Ляпіна.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Ляпіна: представники Супруненка в ОВК зривають процес прийняття протоколів з дільничних комісій"

  1. ЦЕ ВОНИ ТАК “РАХУЮТЬ”! ЧИМ ДОВШЕ ТИМ БІЛЬШЕ ХІМІЧАТЬ.

Comments are closed.