Міліція підсилила охорону Центрвиборчкому

Співробітники міліції по двоє ходять по периметру площі Лесі Українки, 1, на якій розташована будівля ЦВК, і стежать за правопорядком, повідомляють “Українські новини“.

Біля ЦВК як і раніше розташовані намети продуктового ярмарку.

Безпосередньо на площі біля будівлі ЦВК за територією паркану стоять близько 10 міліціонерів. Вони перевіряють документи у людей, що входять на територію ЦВК.

З протилежної сторони від центрального входу будівлі комісії стоїть темно-сірий автобус із затемненими вікнами, і біля нього стояли кілька співробітників спеціального підрозділу міліції “Беркут”.

Комісія охороняється у звичайному режимі.

Біля рамки входу в крило будівлі ЦВК стоять два представники держохорони. Вони перевіряють документи й речі у всіх відвідувачів.

Крім того, один співробітник держохорони перевіряє документи у журналістів біля входу в прес-центр, де члени комісії працюють у режимі засідань і проводять прес-конференції.

УП

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут