На Житомирщині виборцям не дають проголосувати за ВО «Свобода»

У селищі Курне Червоноармійського району на Житомирщині (на дільниці №181082, яка має 746 виборців) помилково було проставлено штамп “Вибув” навпроти ВО «Свобода. Таким чином було зіпсовано усі бюлетені на дільниці. Після виявлення цього порушення ОВК була змушена терміново замовити друк нових бюлетенів для цієї дільниці.

За інформацією з виборчих дільниць, до голів дільничних комісій 62 виборчого округу (м. Житомир) надходять дзвінки нібито від ОВК з проханням поставити штамп «ВИБУВ» напроти ВО «Свобода». Телефонують з номера +38097 566 20 64. До жодного з членів ОВК цей номер не має відношення. Наразі інформація передана до прокуратури. Штаб Житомирської міської організації ВО «Свобода» терміново провів бесіди з головами та членами комісій з метою запобігання злочину.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО «Свобода»

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут