Офіційно: Київська міліція оперативно реагує на звернення членів виборчих комісій щодо порушень виборчого процесу

26 жовтня близько 21 години до чергової частини Голосіївського райуправління міліції звернувся заступник голови дільничної виборчої комісії №64 з приводу порушень виборчого процесу. За адресою вказаної дільниці одразу виїхала слідчо-оперативна група.

Як пояснив на місці заявник, прийшовши на ДВК №64, він виявив 14 заяв від виборців про бажання голосувати за місцем проживання у зв’язку із хворобою. До заяв були прикріплені медичні довідки, дійсність яких у заступника голови ДВК викликала сумнів.

Під час перевірки отриманої інформації міліціонери встановили, що конверти із заявами та довідками до дільниці принесла невідома особа о 19.30 та передала черговому члену ДВК.

Працівники слідчо-оперативної групи провели огляд місця події, вилучили конверти, заяви та довідки і опитали членів ДВК та очевидців події.

Усі зібрані матеріали направляються до прокуратури Голосіївського району м. Києва.

МВС

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут