Пенсіонера виписали з лікарні, бо не зізнався, за кого проголосує

Дніпропетровська обласна організація партії «УДАР» заявляє про системні порушення під час виборів у Дніпропетровській області.

Про це сьогодні на прес-конференції повідомив керівник юридичної служби обласного штабу партії «УДАР» В’ячеслав Шестириков. «Зафіксовано низку системних порушень, які можуть призвести до зриву виборів в області», – заявив він. За його словами, одним з основних порушень є масове включення до списків виборців так званих «мертвих душ».

Зокрема, в окрузі №35 Нікополя одночасно виявлено 60 заяв, написаних одним почерком з проханням проголосувати вдома. За словами В.Шестирикова реально виявилося, що люди, від чийого імені було написано заяви, нічого про це не знають. Також він зазначив, що в окрузі №25 (Красногвардійський район, Дніпропетровська) встановлені численні випадки включення у списки двійників. «Таких випадків зафіксовано понад 200», – уточнив він. За його словами, третім системним порушенням партія «УДАР» вважає масову госпіталізацію пацієнтів до лікарень Дніпропетровщини. «У кожній лікарні Дніпропетровщини кількість виборців на спецдільницях напередодні голосування збільшилось від 3 до 10 разів від середньостатистичної кількості у стаціонарі»,- зазначив В.Шестириков. Він уточнив, що зокрема, на спецдільниці 121/365 кількість виборців у списках збільшилась із 67 до 270. Після перевірки та уточнення списків прізвища цих виборців були знайдені в списках інших дільниць округу №25.

Також, за словами представника «УДАР», в Дніпропетровській обласній лікарні ім. Мечнікова виявлено факт термінової виписки з лікарні пенсіонера через те, що він відмовився повідомляти, за кого голосуватиме. Керівник юридичної служби Дніпропетровського обласного штабу «УДАР» повідомив, що на кожному окрузі Дніпропетровської області партія «УДАР» вже зафіксувала по 2-3 значних порушення, які будуть передані до ЦВК та правоохоронних органів.

УНІАН

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Пенсіонера виписали з лікарні, бо не зізнався, за кого проголосує"

  1. На участке 800044, что в шк.227 Голосеевского района, народ спокойно заходит вдвоем в кабинку. И тот, второй, указывает бабуле, что надо голосовать за Партию регионов, а наблюдатели, вроде и не видят…

Comments are closed.