“Помста за розкол країни” продовжує переслідувати Палицю

Повсюдні біл-борди, рекламні плакати та «джинса» у пресі на користь чинного нардепа Ігоря Палиці, навіювала враження про нього, як безальтернативного переможця цих виборів. Цього тижня таке враження почало розмиватись великою кількістю поширених серед лучан листівок із закликом не голосувати за Палицю та аргументами, чому саме ця людина не повинна потрапити в майбутній парламент.

Як кажуть активісти кампанії, на телефони, вказані в листівці, часто дзвонять люди з подякою за інформацію. В т. ч. і ті, які до прочитання листівки мали намір голосувати за Палицю.

Це змусило нервувати виборчий штаб І. Палиці, що проявилось у спробах перешкодити поширенню листівок, а подекуди й залякати активістів. Був навіть випадок, коли активістам пропонували викупити кількасот наявних у них листівок. Люди від Палиці постійно ходять слідом за активістами, обдирають листівки, переконують припинити поширення відповідної агітації, у кількох випадках погрожували поквитатись після виборів. Щоправда сумирнішають і зникають, як тільки активісти дістають фотоапарати та відеокамери.

Особливу увагу активісти кампанії приділили вищим навчальним закладам, які перетворились ледь не на агітаційні штаби Ігоря Палиці (студенти Волинського національного університету можуть чимало розказати про незаконну агітацію за цього кандидата в стінах цього ВНЗ). Тож біля його корпусів, а також біля Луцького національного технічного університету відбувалась роздача листівок студентам.

Джерело

Метою кампанії “Помста за розкол країни” є відсторонення від влади тих, хто замість того, щоб вирішувати економічні та соціальні проблеми, намагається розколоти країну та зіштовхнути лобами простих людей, які, незалежно від мови спілкування, однаково страждають від влаштованого їм нинішньою владою “покращення життя вже сьогодні”.

Приєднатися до кампанії можна, заповнивши анкету

Зробити пожертву на кампанію можна через:

Приватбанк (картка): 5577 2127 1645 8826 (Чулівська Ірина Костянтинівна)

Яндекс-гроші: 410011485041060