“Помста за розкол країни” пройшлась по Олександру Фельдману

Активісти кампанії “Помста за розкол країни” поширили у ці вихідні у харківському виборчому окрузі № 174 листівки із закликом не голосувати за кандидата в народні депутати Олександра Фельдмана. Поширення пройшло без особливих ексцесів, лише одна жінка (як потім виявилось – член Партії регіонів) почала зривати листівки на одному з під’їздів і вимагати не кидати їх у поштові скриньки, оскільки це, за її словами, заборонено (!). При цьому намагалася закрити обличчя руками, коли її фотографували.

Олександр Фельдман у 2004 р. підтримував кандидата у Президенти Віктора Януковича, однак, коли до влади прийшли “помаранчеві”, швидко перейшов на їх бік, вступив до фракції БЮТ і від цієї політсили переобирався депутатом на останніх парламентських виборах 2007 р. Після зміни розстановки політсил вступив до фракції Партії регіонів у березні 2011 р.

Джерело + більше фото на сайті “Вставай і дій!”

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут