Просльозіться! “Звернення Олеся Довгого до мешканців Дніпровського району”

Шановні кияни, жителі Дніпровського району!

Вітаю всіх із завершенням виборчої кампанії, яка виявилася виснажливою майже для кожної людини в Україні. Нарешті ми зможемо повернутися до звичного життя: без дратуючої політичної реклами на білбордах і в наших поштових скриньках.

Не дивлячись на те, що зранку понеділка біля моїх приймалень стояли сотні людей, обурених попередніми результатами голосування, а телефони розривалися від дзвінків з інформацією про численні порушення й фальсифікації, за якими стоять мої опоненти, я вважаю, що вибори закінчилися. Втягуватися в процес оскарження результатів я не збираюся. Здійснювати тиск на членів ОВК та журналістів, як це роблять мої опоненти,  я теж не маю наміру. Ми вели чесну кампанію і не готувалися до фальсифікацій і підкупу, які використали проти нас. Для мене цінність депутатського значка не може зрівнятися із втратою принципів і честі. А тому такі методи для мене є неприйнятними.

Я офіційно звертаюся до представників ОВК якнайшвидше закінчити прийом протоколів і опублікувати офіційні результати. Вважаю неприпустимим продовження того фарсу, який відбувається останні дві доби навколо роботи ОВК. Люди потребують відпочинку.

Я заявляю, що рівень фальсифікацій з боку опонентів відверто вражає. Впевнений, підтвердженням того, що дніпровчани 28 жовтня були обдурені, стане час, оскільки перемогу отримав кандидат, чиє ім’я більшість виборців вперше побачили в бюлетенях. Але я приймаю офіційні результати цих виборів, бо переможців не судять.

Я готовий привітати партію «УДАР» з перемогою лише одного мажоритарного кандидата в Києві. Партія отримала додатковий депутатський значок в результаті нечесних виборів. А ми з жителями району за два роки системної роботи отримали безліч перемог над тисячами проблем. І ці перемоги важливіші, оскільки складаються з конкретних, корисних, видимих і значимих справ для кожного мешканця району.

Я вважаю вибори завершеними. Продовжую працювати. Переконаний, що майбутнє розставить все по своїх місцях.

Джерело

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Просльозіться! “Звернення Олеся Довгого до мешканців Дніпровського району”"

  1. Кличкович | 03-11-2012 11:54 at 11:54 |

    “оскільки перемогу отримав кандидат, чиє ім’я більшість виборців вперше побачили в бюлетенях”
    зато Леську Довгого, разграблявшего Киев с “молодой командой Черновецкого”, мы видим не впервые! думал, потратив 0,5% от наворованного на гречку и детплощадки перед выборами – и киевляне все забудут?

Comments are closed.