Суд в Обухові слухає тільки представників Засухи і забороняє відеозйомку

В Обухівському районному суді Київської області, який розглядає позов Тетяни Засухи проти ДВК 94-го округу, журналістам заборонили відеозйомку і відмовляються слухати представників дільничних комісій.

 У 94-му окрузі за даними підрахунку 100% бюлетенів переміг представник «Батьківщини» Віктор Романюк. Втім, його головний опонент Тетяна Засуха, яка програла йому з відривом 5 913 голосів подала до Обухівського районного суду 17 позовів.

 Протягом дня різний склад суддів відхилив 8 позовів і прийняв 3. Усі три позови приймалися, коли в суді головувала суддя Степанова.

 Під час її головування сталася сутичка між «Грифоном» і журналістами, яких охорона силоміць намагалася не пустити до зали судових засідань.

 Крім того, вона, незважаючи на численні прохання, навіть не надала слова відповідачам – членам ДВК. Вони кілька разів зверталися із клопотанням і заявляли, що факти, на які посилається позивач, можуть спростувати десятки осіб.

 Суддя Степанова жодного разу так і не надала можливість представникам ДВК висловитись.

 Засідання суду тривають, охорона категорично забороняє знімати судовий процес навіть на мобільні телефони.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут