Тимошенко: Масова явка може бути протиотрутою для фальсифікації

Екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко закликає українців до обов’язкової участі у голосуванні на виборах до парламенту, оскільки саме висока явка виборців на виборчі дільниці допоможе зменшити рівень фальсифікацій.

“Кожен мусить боротися з диктатурою так, як може. Це – справа всіх разом та кожного окремо. Саме тому я звертаюся зараз до всіх українців: прийдіть на вибори!», – закликала Ю.Тимошенко, підкресливши, що «масова явка може бути протиотрутою для фальсифікації”.

За її словами, навіть у таких умовах, коли всі знають про факти масової фальсифікації, українці не повинні здаватися. “Назвати ці вибори чесними, незалежними, незалежно від того, хто в них переможе, можуть тільки сліпі та глухі люди. А найголовніше, що про факти масової фальсифікації знають всі незалежні спостерігачі, всі журналісти, всі політики, всі дипломатичні представництва, які працюють в Україні, а також – всі наші громадяни. Саме тому, що всі знають про правдивість фактів масової фальсифікації, ці вибори ніколи не можуть бути визнані легітимними”, – вважає Ю.Тимошенко, повідомляється на її сайті.

“Якщо ви змиритеся з усім цим політичним приниженням, значить, варті такого життя. Беріть приклад з тих націй та народів, які перемагають диктаторів, навіть ціною власного життя. Я також всім серцем з вами в цій боротьбі”, – підкреслила Ю.Тимошенко.

УНІАН

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут