У Дніпропетровську “Свободу” викреслили замість “Собору”

На одній з дільниць у 25 окрузі в Дніпропетровську у виборчих бюлетенях не виявилося ВО “Свобода”.

Про це повідомляє “Дніпропетровськ. Коментарі” з посиланням на прес-службу облорганізації “Батьківщини”.

На виборчій дільниці № 77 в окрузі № 25 у всіх 2500 бюлетенях до переліку політичних партій, за які можуть проголосувати виборці, не включено ВО “Свобода”.

За словами Ігоря Геца, довіреної особи кандидата в депутати від Об’єднаної опозиції Максима Куряча, “цю політичну силу помилково викреслили з переліку суб’єктів виборчого процесу замість партії “Собор”, що офіційно вибула.

Як стало відомо, в екстреному порядку з Києва доставляються нові бюлетені.

У той же час, на 8 дільницях 115 округу у Львові голосування затримується на невизначений термін.

Як повідомив “Обкому” керівник моніторингової групи “Цифра” Назар Бойко, в п’ятницю на цих дільницях у бюлетенях неправильно був поставлений штамп “Вибув” навпроти партії “Собор”, яка знялася з виборів (штамп поставили прямо на назві партії, залишивши таким чином вільним місце для голосування).

Нові бюлетені поки доставили лише до окружної виборчої комісії, і на те, щоб розвезти їх по дільницях, буде потрібно не менше години.

УП

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут