У Кентшині відсвяткували 70 – річчя УПА

У неділю 21 жовтня у кентшинському греко-католицькому храмі відзначено 70 – річчя створення УПА. Урочистий захід відкрив голова місцевої ланки Спілки українців-політв’язнів і репресованих Андрій Дрозд. Він привітав усіх присутніх а зокрема ветеранів УПА. Місцева громада вшанувала хвилиною мовчання пам’ять полеглих партизанів, які віддали життя за волю України. Опісля голова СУПіР представив історичні факти пов’язані з виникненням і функціонуванням УПА.

Згодом відбувся концерт. З артистичною програмою виступили діти з пункту навчання української мови у Кентшині, який веде Єва Клек. Глядачі мали змогу послухати патріотичні вірші. Концерт завершився козацькими та партизанськими піснями у виконанні Богдана Дрозда та у музичному супроводі Ольги Юрах. Потім відбулася проекція фільму ,,Вогонь і зброя” Мирослава Іваника про діяльність УПА на Закерзонні.

Разом із згаданим заходом у церковній світлиці відкрито документальну фотовиставку.
На знімках двадцятих та тридцятих років зафіксовані жителі Ульгівка, Старого Люблинця, Віслока, Волковиї та Куляшного.

Андрій Сидор

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут