У Вишневому влада намагалась завадити поширенню листівок проти Петра Мельника

На Київщині активісти продовжують кампанію по зниженню рейтингу Петра Мельника – одіозного регіонала і кандидата в народні депутати до Верховної ради наступного скликання по виборчому округу №95. Серед мешканців сіл та містечок Київщини, які входять до меж округу, молоді люди поширюють листівки з роз”ясненням, чому не можна голосувати за Партію регіонів та її кандидата Петра Мельника, який будучи народним депутатом, разом із своїми однопартійцями голосував за низку антинародних законів, таких як Податковий кодекс, Пенсійна реформа, закон, яким передбачено скорочення соціальних пільг чорнобильцям і афганцям та закон “Про засади державної мовної політики”.

Вчора активісти кампанії “Помста за розкол країни” з листівками із закликом не голосувати за Партію регіонів та Петра Мельника навідалась до м. Вишневе, яке входить до 95-го виборчого округу. В місті вже було масово поширено листівки, коли місцева влада вирішила завадити молодим людям. Працівники невідомого “Громадського формування “Спецзагін “Дельта” – юридичної особи, яка зареєстрована в місті Вишневе, затримали активістів та склали на одного із них протоколи про адмінправопорушення (порушення правил благоустрою міста). Керівником цього “громадського формування” виявився колишній водій виконкому Вишневої міської ради, випускник Національної академії внутрішніх справ та член Партії регіонів – Кріпак Сергій Гергійович.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут