В Сімферополі в день виборів розсилають агітаційні SMS-кі

«В той час, коли перші особи української влади від Партії регіонів Президент Янукович та Прем’єр Азаров вводять в оману суспільство розказнями про чесні вибори, їх соратники розсилають сімферопольцям агітаційні  SMS повідомлення із закликом голосувати за їх політичну силу», –  заявив начальник Кримського виборчого штабу «НАША Україна», голова Кримської організації Української народної партії Олег ФОМУШКІН, який виявив ще одне з чисельних порушень з боку представників влади чинного законодавства в день голосування.

 Політик розповів, що «двічі протягом суботи, в день заборони будь-якої агітації, з телефону 0-63 6965668  на телефони моєї родини надішли SMS заклики (останній 27 жовтня о 23 год. 43 хв. ) із закликом голосувати за Крим, проти помаранчевих»

 «Звичайно, що такі заклики в День виборів є свідомим порушенням Закону України “Про вибори народних депутатів”», – підсумував Олег ФОМУШКІН.

Прес-служба УНП.

Ірина КЛЮЄВА, Крим, (097)706-79-19

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут