Як зловити виборчого фальсифікатора?

Колишній народний депутат Геник Жеребецький, який зуби з`їв на виборах, зліпив  дуже корисний сайт «Вибори 2012».  Він присвячений офіційним спостерігачам і призначений для офіційних спостерігачів.

Мені часто ставлять питання: як спостерігати за виборами? Як фіксувати порушення? Як впливати на порушників? Дуже багато людей, які і хочуть, але не вміють.  Мало того, такі питання мені ставили в Європарламенті навіть депутати, які збираються приїхати на вибори спостерігачами.

Народ такі речі дуже добре розуміє, що на виборах готуються фальсифікації, про що  найяскравіше свідчать порушення при формуванні регіональних виборчих комісій. І переймається питанням як цьому перешкодити.

Я даю загальні рекомендації тим, хто цікавиться. Але я все ж таки не є фаховим спостерігачем. Тому на сайті «Вибори 2012» можна знайти відповіді на багато питань. Там є кілька фільмів, які навчають як спостерігати за виборами.

Так що лицарі спостереження – вперед, до науки. J)))

Юрій Луканов

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут