Анонс. Підсумкова конференція «Вирішення актуальних проблем муніципальної політики»

29 листопада 2012 року Центр «Доброчин» проводить підсумкову конференцію по проекту «ОСН як механізм вирішення проблем місцевого розвитку».

Захід організовується з метою представлення результатів проекту, обміну позитивними практиками та узагальнення досвіду організацій, політичних партій та місцевої влади, що приймали участь у проекті.

Учасники: лідери ініціативних груп, представники громадських організацій, депутати міських рад з міст Щорс та Городня Чернігівської області та засоби масової інформації.

Конференція відбудеться в експертному клубі «Чиста політика» за адресою вул. Полуботка, 6 А, м. Чернігів. Початок об 11.00.

Контактна особа: Наталія Дрозд, Центр “Доброчин”
тел./факс (0462) 67-71-8, dobrochyn@cn.relc.com

Діяльність проходить за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку та Міжнародного Республіканського Інституту.
Проект має на меті вирішення актуальних проблем муніципальної політики шляхом підвищення взаємодії між партіями та неурядовими організаціями для розробки та прийняття Положення «Про органи самоорганізації населення» в містах Щорс та Городня Чернігівської області.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут