Більше 200 людей оголосили голодування в Одесі, протестуючи проти результатів виборів по 134-му округу

Більше 200 людей (в тому числі два кандидати-самовисуванці по 134-му одномандатному виборчому округу в Одесі Геннадій Чекіта і Наталія Каптусарова) на знак протесту проти фальсифікації результатів голосування оголосили голодування.

 Про це стало відомо сьогодні, 6 листопада, в ході засідання окружної виборчої комісії, яка складає уточнюючий протокол по 134-му округу.

 Кілька днів тому в Одесі біля будівлі Малиновської райадміністрації, де розташовується окружна виборча комісія, розбито наметове містечко. Люди вийшли з вимогою чесного підрахунку голосів. За результатами голосування перемогу на 134 виборчому окрузі здобув представник Народної партії України, одеський екс-губернатор, народний депутат України Сергій Гриневецький. Він переміг із невеликим відривом депутата міськради від «Батьківщини», самовисуванця Геннадія Чекіту.

 “Подано позови до суду з вимогою визнати недійсними результати виборів на спецдільницях, розташованих на території 51 чоловічої і 73 жіночої колоній. Результати виборів тут були повністю сфальсифіковані», – стверджує кандидат Геннадій Чекіта.

 «В окрузі проживає більше шести тисяч співробітників пенітенціарної служби, військовослужбовців, а також строковиків. Крім того, тут живуть п’ять тисяч ув’язнених, деякі з яких навіть не мають паспортів, але, тим не менш, вони проголосували. Я вважаю, що дані категорії голосували за вказівкою згори. Про що можна говорити, коли хворих приносили з лазарету на дільницю на носилках, щоб вони змогли поставити “галочку”, – зазначає Геннадій Чекіта.

Прес-служба Європейської партії України