До «задовільного стану» Луценка лікарі додали серцеві захворювання

Після відмови адміністрації Менської ВК надати зустріч захиснику Ірині Луценко із ув’язненим Юрієм Луценком, між ними у п’ятницю увечері відбулася телефонна розмова.

І.Луценко повідомила, що після ознайомлення із офіційними повідомленнями ДПтСУ про медичні огляди та задовільний стан здоров’я Юрій Луценко написав заяву на ім’я начальника колонії Ю.Орловського.

«У своїй заяві Луценко вказав про різке погіршення стану його здоров’я. За два останні тижні його самочуття погіршилося через сильні безперервні болі, на тілі проявилися алергічні реакції, зменшилася рухлива активність. Через це він змушений перебувати на постійних знеболювальних уколах та медикаментах», – зазначила вона.

За словами І. Луценко, у своїй заяві екс-міністр також наголосив про те, що «заяви ДПтСУ про його задовільний стан здоров’я можуть задовольнити лише тих, хто хоче зробити його інвалідом».

«Луценко у своїй заяві вимагає від керівництва Менської ВК №91 забезпечити його необхідним медичним лікуванням у стаціонарному спеціалізованому закладі для усунення фізичних болів, які постійно турбують його. Він також вказав, що після обстеження 8 листопада у медичному висновку про «задовільний стан здоров’я» лікарі додатково до усіх наявних у Луценка хвороб указали про серцеві захворювання», – зазначила Ірина Луценко.

«У висновку лікарі також рекомендували додаткове обстеження кишечника, на що Луценко заявив про свою згоду лише у випадку госпіталізації у спецзаклад та призначення лікаря, який нестиме персональну кримінальну відповідальність за його лікування та стан здоров’я», – повідомила також дружина.

Вона також додала, що у заяві її чоловік зазначив, що медичний висновок лікарів не був виданий на руки самому Луценку. «Швидше за все, тюремники зробили це для того, аби ми не мали на руках ще один медичний документ про реальний стан здоров’я Юрія Луценка та можливість оприлюднення його в пресі», – уточнила Ірина Луценко.

Ю.Луценко у своїй заяві вимагає також від Державної пенітенціарної служби припинити тиражувати через повідомлення свої прес-служби відверту брехню про стан здоров’я засудженого екс-міністра внутрішніх справ, оскільки це дискредитує всю пенітенціарну систему в очах громадян.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "До «задовільного стану» Луценка лікарі додали серцеві захворювання"

  1. Может наверно Луценко и гандон … но дело совсем не в нём !! Проблема вся в том, что ПидаРасссы из Пр — его не выпустят . Вообщем как и любого кого боятся . Сдохнет Юра , вместе с Юлей на нарах

Comments are closed.