Київський суд пішов на поводу у Засухи і “повірив” сфальшованим документам

Київський апеляційний адміністративний суд щойно частково задовольнив позов Тетяни Засухи по першій справі.

Вона оскаржує результати виборів на 94-му окрузі, в якому з перевагою майже 6 тисяч голосів переміг кандидат від Об’єднаної опозиції “Батьківщина” Віктор Романюк.

Суд, розглянувши першу апеляцію Засухи, частково підтвердив її та визнав протиправними дії ДВК.

При цьому відомо, що акти, які використані у судових позовах були сфальшовані.

У “Батьківщині” вважають, що це рішення у подальшому може бути використано в схемі визнання недійсним голосування на низці виборчих дільниць в бік коригування їх на користь провладного кандидата.

“Коли рішення не ґрунтуються на законі та здоровому глузді, ми не можемо говорити про чесність виборів у цьому окрузі”, – заявили в Батьківщині.

Сьогоднішня ухвала Київського апеляційного адміністративного суду підтвердження тому, що всі рішення судів диктуються в адміністрації президента”, – заявляють в “Батьківщині”.

Загалом Засуха подала 28 позовів до суду щодо виборів на 94 окрузі.

Як відомо, до судів надійшли 28 позовів від “спостерігачів”, які скаржились, що ДВК їх не допустили на засідання. Водночас предсвтаники ДВК заявляють, що ніколи не бачили цих людей і жодних рішень про недопущення не підписували.

Крім того, наприклад, у позові проти ДВК 320308 в окрузі№94 свідками виступили спостерігачі від Партії регіонів Глізнуца і Троцюк.

Їхні підписи у позові та їхні підписи на рішеннях ДВК істотно відрізняються, а попросту були підроблені.

Українська правда