Мажоритарники від Об’єднаної опозиції одностайно вимагатимуть персонального голосування, – прес-служба «Батьківщини»

Народні депутати, обрані в мажоритарних округах від “Батьківщини», зустрілися з керівництвом Об’єднаної опозиції. У зустрічі взяли часть Голова Ради Об’єднаної опозиції Арсеній Яценюк та 1-ий заступник голови партії “Батьківщина» Олександр Турчинов.

Під час зустрічі обговорювалися питання роботи нової Верховної Ради. Було визначено перелік першочергових законопроектів, які опозиція вноситиме на розгляд парламенту, а також окреслено стратегічні напрямки діяльності «Батьківщини».

Крім того, всі депутати-мажоритарники одностайно підтвердили вимогу Об’єднаної опозиції щодо неухильного дотримання конституційної норми про персональне голосування кожного депутата.

Так само всі новообрані депутати підтвердили незмінність курсу «Батьківщини», закладеного в присязі, прийнятій всіма кандидатами від опозиції на початку виборчої кампанії. Нагадаємо, що тоді кожен висуванець присягнув неухильно дотримуватися Конституції, обстоювати національні інтереси України, дбати про добробут українського народу, захищати статус української мови. Крім того, в тексті присяги йшлося про термінове звільнення з-за грат лідерів опозиції – Юлії Тимошенко та Юрія Луценка.

1 Comment

  1. Персональне голосування кожного депутата це є конституційна вимога. Але ще є й вимога якісно, компетентно і ненормовано працювати відповідно до КЗпП. Народний депутат це найнятий народом працівник в процесі виборів. Робота депутата не повинна втаємничана. Його персональне голосування повинне бути гласним. Найнятий народом працівник має бути відкритим, чесним, справедливим, людяним, любимим і далі в цьому дусі. Кожен Народний депутат і все їх об,єднання має бути стрижнем єдності народу. І коли я чую від Президента України, від частини депутатів про створення якоїсь конституційної чи не конституційної більщості я як каже молодь – “не догоняю”. У виправленій точніше відновленій Конституції України цього не має. Там є стаття 76. “Конституційний склад Верховної Ради України – чотириста п’ятдесят народних депутатів України. Крапка. Ні більше, ні менше. Створення якоїсь більшості у Верховній Раді України я розцінюю як корупцію. До корупції відношу і створення відповідно до Регламенту ВРУ погоджувальної ради. Не може бути у ВРУ органів не визначених Конституцією України. І, наостанок. Хто прагнув стати депутатом мав знати, що в Києві потрібно десь жити. ВРУ має побудувати гуртожиток на кшталт студентського для тих депутатів, які не зможуть винайняти або купити за свою 20-тисячну зарплату житло. Витрати народних грошей на різні привілеї (житло, різне там обслуговування) слід раз і назавжди скасувати. Жирні коти мишей не ловлять.

Comments are closed.