Митці “залежні від Тернополя”

З 10 по 24 листопада в арт-галереї Бункермуз 11 молодих українських художників, фотографів та графічних дизайнерів організували колективну виставку під назвою «Addicts of Ternopolis». Художники недарма разом виставили на огляд свої роботи, адже любов до файного міста Тернополя, сучасні субкультури, вуличне життя, графіті, панк-рок та інші речі з цього ряду істотно вплинули на їх творчість. Організатори заходу поставили собі за мету показати напрямки сучасного мистецтва, встановити творчу комунікацію не тільки всередині творчих кіл, але й з широкою аудиторією.

До уваги відвідувачів представлені фотографії, картини та кілька експозиційних предметів. В деяких роботах можна чітко прослідкувати поєднання непоєднуваного, як от наприклад голова однієї з мультиплікаційних «Черепашок Ніндзя» прилаштована замість голови Мадонни на всесвітньо відомій картині Рафаеля Санті «Сикстинська Мадонна». Або ж зображення сучасного багатоповерхового будинку з верхівкою середньовічної зубчастої вежі замість звичної покрівлі. На жаль автори не зазначили назв своїх робіт і ніяк їх не прокоментували. Тому споглядання експонатів викликає різноманітні неоднозначні думки та асоціації, може зацікавити, обурити чи здивувати, але байдужим не залишить нікого.

Ольга Ковальчук

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Митці “залежні від Тернополя”"

  1. Але ж і невдалий зворотній переклад з англійської.

    Залежні – це до наркоманії, а ви може хотіли сказати щось на зразок цього: “Одержимі Тернополем”?

Comments are closed.