На Львівщині безпідставно затримано й побито громадського активіста (оновлено)

Сьогодні, 14 листопада 2012 р.,  у другій половині дня було безпідставно заарештовано громадського активіста «Асамблеї Малого й середнього бізнесу» та ГО «Вільний Простір»/партії “Демократичний альянс”, жителя с.Кам’янка Бузька Львівської області Романа Олексевича. Повідомлення надійшло від членів ГО «Вільний Простір» о 17:38 за київським часом.

За останньою інформацією, що надійшла станом на 19:18, події розгорталися наступним чином. Роман  із сином Назаром ( він журналіст місцевої газети «Край», має відповідне посвідчення) знімали на відео, як на дорозі працівники райавтодору, разом із заступником РДА збирали побори з перевізників, що возили тією дорогою буряк. В результаті утворився  затор у 20 авто.  Зібрався обурений натовп. Роман та Назар, окрім відео-фіксації події, викликали міліцію, оскільки документів, котрі б уповноважували на здійснення подібної перевірки ніхто не мав. Міліція згодом прибула на місце події. Однак, вельми швидко виявилося, що міліція не мала наміру вживати заходів щодо порушників, понад те – коли натовп розійшовся, міліція, зрозумівши, що їх знімають на відео, напала на Романа та Назара. Перед’явлене останнім посвідчення журналіста лише розізлило міліціонерів. Даішник витягнув пістолета й погрожував Назару, міліціонери брутально відібрали відео-камеру в Назара Олексевича (за словами очевидців, «відривали разом із шиєю»). Батько (Роман) мусив втрутитися в ситуацію, ставши на захист сина (Назара), у відповідь на що міліціонери побили їх обох. Батька з сином розділили, посадивши у різні машини. Роман якимось чином опинився у лікарні, Назара ж насильно утримували у міліцейському авто, при цьому, постійно чинячи на хлопця психологічний та фізичний тиск. Лише випадково люди почули крики Назара та відбили його у міліції. Назар перебуває зараз у шоковому стані. Його завели до лікарні, однак, ані батька, ані матір туди не допускали. Лише за допомогою громади Романові вдалося протиснутися до сина. Зараз входи до лікарні перекривають міліціонери у кількості 13 чоловік, ще чотирьох правоохоронців очевидці нарахували всередині. Крім того, близько двох десятків підозрілих осіб спортивної статури крутяться поряд.

Роман Олексевич

Роман Олексевич - стихійне сміттєзвалище

Назар Олексевич

Назар Олексевич

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "На Львівщині безпідставно затримано й побито громадського активіста (оновлено)"

  1. Євген | 15-11-2012 13:01 at 13:01 |

    Це не міліція. Не може такого бути. Це бандюки, перебрані у міліцейську форму. А ними має займатись СБУ.

Comments are closed.