На Сумщині після поразки “регіонал” забирає зі шкіл “подаровану” оргтехніку з інтернату для неповносправних дітей?

На Сумщині “регіонал” Григорій Дашутін побачив забирати у дітей оргтехніку, яку “подарував” перед виборами його благодійний фонд “Благовіст”. Це сталося після того, як мільйонер із Сумщини, який є засновником концерну “Укрросметал”, програв вибори в одномандатному окрузі №162 єдиному кандидату від опозиції Ірині Купрійчик.

Слід зазначити, що “регіонал” Григорій Дашутін раніше двічі вигравав вибори на Охтирщині. Відтак “обдарував” школи району оргтехнікою – либонь, у передчутті третього депутатського мандату. Однак коли мільйонер довідався про свою поразку – зажадав, аби йому повернули “даремно витрачені гроші”. Так, посланці Дашутіна забрали комп’ютери зі школи для дітей з відставанням у розумовому та фізичному розвитку в окрузі в селі Грунь, у Литовках, В‘язовому, а також з дитсадка та школи Пологів.

Прес-служба ВО “Свобода”

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

2 Comments on "На Сумщині після поразки “регіонал” забирає зі шкіл “подаровану” оргтехніку з інтернату для неповносправних дітей?"

  1. А що доброго “регіонали” можуть робити? Тільки питання яким макаром він це робить – тупо забирає дароване? ))

  2. Євген | 21-11-2012 12:38 at 12:38 |

    Оргтехніка оприбуткована за школами. Тепер забирати рівноцінно грабунку. Це вже до правоохоронних органів.

Comments are closed.