Онлайн-дебати «CAMPUS 3.0:УРОКИ ПАРЛАМЕНТСЬКИХ ВИБОРІВ 2012»

13 листопада, 12.00-14.00. Дивіться у прямому ефірі:

Чи можна побороти «фальсифікаційний» синдром, як відстоювати і розвивати демократичні стандарти, які загрози і виклики «подарували» нам вибори, як  в майбутньому не допустити порушення виборчих прав громадян, що може зробити громадянське суспільство і влада для забезпечення справедливого підрахунку голосів, чи буде  новий склад Верховної Ради працездатний демонструвати нову якість політики,  як позначиться виборча кампанія 2012 на українських перспективах.

На гострі запитання представників університетської спільноти, журналістів, експертів, лідерів громадської думки відповідатимуть ті, хто брав участь у виборах 2012: Тетяна Чорновіл – Всеукраїнське об’єднання  «Батьківщина», Тарас Стецьків – самовисуванець, Юрій Сиротюк – Всеукраїнське об’єднання  «Свобода».

Модератори: Артем Шевченко і Лілія Козуб

Запитання до учасників онлайн-дебатів  можна поставити нижче на цій сторінці, або на сторінці ФБ Campus 3.0,

Вестиметься твітер-трансляція за хештегом #campus30.

Проект реалізується в партнерстві Фундації «Суспільність», каналу ТВі,  Інтерньюз-Україна та компанії БіТВ, за співпраці з Українська правда,  Кореспондент.net, Телекритика, Радіо “Свобода”, LB.ua, Главком, Тиждень. ua.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут