По відношенню до Юрія Луценка розпочалися тортури, – Арсеній Яценюк

Менську колонію навмисно недофінансовують, що не купувати препарати, необхідні для лікування Юрія Луценка. Про це заявив журналістам голова Ради Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Арсеній Яценюк біля Київського апеляційного суду, де розглядалася скарга на вирок Юрія Луценка, в четвер, 29 листопада.

Арсеній Яценюк зазначив, що провів годинну розмову із Юрієм Луценком у суді. «Щойно ми годину поспілкувались з Юрієм Луценком. Він мені розповів, що протягом останніх 20 днів всі медичні препарати, необхідні для його життя, на превеликий жаль, йому не дають», – наголосив він.

За його словами, Державна пенітенціарна служба також відмовила Юрію Луценку в можливості придбати медичні препарати за власний кошт і передати йому.

На переконання Арсенія Яценюка, «практично розпочалися тортури по відношенню до Юрія Луценка». «Є інформація, що колонію умисно не фінансують для того, щоб не придбавати відповідні медичні препарати для лікування Юрія Луценка», – наголосив голова Ради Об’єднаної опозиції.

Арсеній Яценюк зазначив, що під час розмови із Юрієм Луценком піднімалися також теми майбутніх подій в Україні та спілкування екс-міністра з послами США та ЄС.

Відповідаючи на запитання журналістів, Арсеній Яценюк зазначив, що мета цих знущань одна – дотиснути: «Вони чудово знають про його медичні діагнози і про низку захворювань. Протягом двадцяти днів Юрію Віталійовичу не дають ті медичні препарати, які зобов’язані давати. Звичайно, що це робиться тільки з однією метою – ще більше натиснути на особистість».

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут