Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини висловлює подяку Альянсу “Майдан”

Сьогодні ми отримали від Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини такого листа

Нам дуже приємно, що на цій виборчій кампанії зусилля небайдужих громадян щодо фіксації, оприлюднення та припинення порушень виборчого законодавства були підтримані Омбудсманом.

Ми сподіваємось на подальшу співпрацю з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини в питаннях реалізації та захисту конституційних прав і свобод.

Ми звертаємось до всіх, хто взяв участь у роботі “Народної ЦВК”, а також усіх читачів сайту “Майдан”, невідкладно інформувати Уповноваженого Верховної Ради України про всі випадки незаконного обмеження свобод та порушення прав, гарантованих Конституцією України, а також сповіщати по такі випадки нам, шляхом додавання скарг нашу Інтерактивну карту порушень!

Особливо це стосується права на мирні зібрання, яке протягом останнього часу брутально порушується органами місцевого самоврядування, і яке є, разом з правом на інформацію та свободою вираження, є наріжним каменем демократії.


Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут