Прес-конференція: «Міліція очима громадян: нові методи оцінки ефективності роботи МВС»

У вівторок, 27 листопада, об 11:00 в приміщенні інформаційного агентства RegioNews (м.Київ, вул. Хрещатик, 10Б) відбудеться прес-конференція на тему: «Міліція очима громадян: нові методи оцінки ефективності роботи МВС».

Йтиметься про зміну підходів до оцінювання діяльності української міліції, а також про те, наскільки жителі України довіряють МВС та чи безпечно вони почуваються у своїй країні.

Під час прес-конференції будуть презентовані результати першого в Україні масштабного соціологічного опитування «Оцінювання міліції за допомогою громадської думки», яке провів Харківський інститут соціальних досліджень у партнерстві з Міністерством внутрішніх справ України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Учасники: експерт Харківського інституту соціальних досліджень Андрій Черноусов, начальник управління зв’язків з громадськістю Міністерства внутрішніх справ Володимир Поліщук, директор програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження» Роман Романов.

Додаткова інформація за телефоном: (097)104-38-02.

Акредитація на місці за редакційними посвідченнями.

Джерело

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Прес-конференція: «Міліція очима громадян: нові методи оцінки ефективності роботи МВС»"

  1. Євген | 24-11-2012 12:21 at 12:21 |

    Очима громадян: МВС зайнята лише боротьбою з демонстрантами. Боротьба з злочинністю не входить в її обов’язки.

Comments are closed.