Презентація книги “Перемога або смерть”

Запрошуємо Вас відвідати презентацію книги відомого київського історика Івана Патриляка «Перемога або смерть», яка відбудеться 26 листопада (понеділок) о 18:30 в Книгарні «Є» (м. Київ, вул. Лисенка, 3).

Ця книга — історія покоління, яке змінило уяву про українців. «Книга про те, як створювалася УПА, про методи боротьби армії, яка не капітулювала. «Перемога або смерть!» — під цим гаслом із вірою в серці та зброєю в руках ще десятиліття після завершення Другої світової війни українці боролися проти тоталітарної машини СРСР. Якою була роль вояків УПА в Другій світовій війні і опісля, ким були повстанці, скільки їм було років і чого вони добивалися, і, врешті, чого досягнули — на ці та інші питання дасть відповідь пропонована книга», — пише автор Іван Патриляк.

Участь у презентації візьмуть історичний редактор журналу «Український тиждень» Олександр Пагіря, історик, директор Національного музею «Тюрма на Лонцького» (м. Львів) Руслан Забілий. Модератор зустрічі — історик Володимир В’ятрович.

Організатори: книгарня «Є», Центр досліджень визвольного руху, мистецька агенція «Наш формат», видавництво «Часопис».

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут