Сайт «Відповідальність за створіння» став лауреатом Конкурсу християнських сайтів

Сайт Бюро Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ із питань екології «Відповідальність за створіння» зайняв третє місце в Конкурсі християнських сайтів, у номінації «Християнські ЗМІ». Метою цього конкурсу є стимулювання розвитку християнських сайтів, а також визначення кращих із них.

У конкурсі взяло участь біля двохсот сайтів у одинадцяти номінаціях. Голосування проводилося в два етапи: народне, через соціальні мережі, а також оцінка журі.

Бюро УГКЦ з питань екології висловлює щиру вдячність усім прихильникам нашого сайту, які проголосували в його підтримку.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Довідка:

Відповідальність за створіння – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би сприяв формуванню свідомості відповідальності за створений Богом світ, а також пропонував інформацію про шляхи її здійснення у повсякденному житті кожної людини.

На сторінках сайту можна ознайомитись із екологічним вченням Християнських Церков; дізнатися про актуальні ініціативи природоохоронного спрямування в житті Церкви; знайти матеріали для екологічної катехизи, молитви за збереження Божого створіння – природи та спеціальні богослужіння; а також отримати інформацію про те, яким може і має бути наш щоденний особистий практичний внесок для охорони та збереження довкілля.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут