У Кременчуці батькам школи №14 обіцяють повбивати їхніх дітей

СМС, в яких батькам, що відважилися захищати від закриття Кременчуцьку школу №14, обіцяють їхніх дітей убити або заразити СНІДом, надійшли сьогодні на мобільні членів батьківського комітету.

“Вилазь з політики, а то твою доньку посадять на голку або заразять СНІДом”, “Заявиш у міліцію, твоя донька не доживе до понеділка”, ” – СМС такого змісту надійшли сьогодні на мобільні мам, що взялися захищати від закриття школу, в якій навчаються їхні діти.

Батьки шоковані тим, що відбувається. СМС, що надійшли кількома мамам-членам батьківського комітету сьогодні, різняться за змістом, але схожі за суттю жорстоких погроз. В повідомленнях-погрозах вказуються імена як мам, так і їхніх дітей.

Непередодні батьки передали в міську раду Кременчука відкритий лист до мера Олега Бабаєва, в якому на десяти аркушах зібрані підписи батьків учнів школи №14. Серед іншої інформації батьки вказали в цьому зверненні свої домашні адреси та номери мобільних телефонів.

Нагадаємо: ініціатором закриття школи, в якій влада Кременчука збирається відкривати центр надання адміністративних послуг був перший заступник міського голови Андрій Погрібний. Він же лобіював це питання останній тиждень за період відсутності на робочому місці мера Олега Бабаєва (той узяв короткотривалу відпустку). Проект рішення про дозвіл на реконструкцію приміщення по вулиці Гагаріна, де знаходиться школа, під центр адмінпослуг виноситься на сесію Кременчуцької міської ради 27 листопада.
На загальних зборах батьки учнів школи прийняли рішення пікетувати сесію на знак протесту проти закритя школи. А також звернулися до губернатора Полтавщини за підтримкою. На другий же день губернатор надіслав до Кременчука комісію. Поки що результати її роботи невідомі.

На прес-конференції у п’ятницю, 23 листопада, віце-мер Андрій Погрібний заявив, що у міста є потреба закрити п, аби зекономити гроші на опалення навчальних закладів Кременчука.

Юлія Билина

8 Comments

  1. Жахливо. Цим людям, що замішані в погрозах, слід тепер самим дивитись, аби їх після цього не повбивали.

  2. Відверто кажучи, ми всякого чекали. Тільки не такого. Мамашки – ці прості люди. Жіночки, які ніколи нікого не чіпали. І раптом таке…

  3. Пишіть заяву в міліцію про погрози, обовязково!

  4. Ось реальна робота для МВС, СБУ, а не лише воювати з демонстрантами.

  5. Справа честі для батьків розшукати “телефоністів”. А так, як міліція навряд чи їх знайде, то захистити дітей повинні вони.

  6. Такое творится по всей Украине.В Бобринце,кировоградской обл.разрешение на закрытие школы,нормальной школы в центре города,дал непосредственно гл.ОГА Ларин Сергей Николаевич.В то же время,на окраине города,оставили школу №2,заполненную на 30% и находящуюся в аварийном состоянии.Для того,чтоб подсластить пилюлю,гл.РДА Кравченко Леонид Григорьевич,заявил что там будет садик на 260 мест.Когда посчитали,оказалось,что по нормативам,в помещении школы №2,можно разместить только 47 детей.Тем более перестраивать здание нельзя,памятник архитектуры.Вопрос:что будет со зданием?А школы-то нет…

Comments are closed.