В Білорусі офіційно вводять кріпосне право

Не вірите?

Звільнятися з роботи без дозволу керівництва заборонять у Білорусі. Олександр Лукашенко дав доручення розробити відповідний декрет, який стосується працівників заводів деревообробної промисловості.

Причина – провал програми з модернізації у цій галузі. Серед півтора десятка інвестиційних проектів – жоден допоки не завершений. У невиконанні термінів президент країни Олександр Лукашенко звинуватив керівництво підприємств. Утім підкреслив, що зазвичай винні також і недбалі працівники. Відтак підписав наказ суворо дотримуватися трудової дисципліни. Згідно постанови – працівникам заборонено звільнятися до закінчення модернізації без дозволу керівництва. Водночас Президент пообіцяв працівникам деревообробних заводів удвічі збільшити зарплати.

Олександр Лукашенко, президент Білорусі: “Отпустят – пусть уходит, не отпустят – должен работать. За нарушения – на принудительные работы. Уволился – на принудительные работы, и сюда же работать”.

http://5.ua/newsline/252/0/98559/

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут