Заступник голови ЦВК про вибори: Найбрудніші в історії України

Нинішні парламентські вибори стали найбруднішими в історії України.

Про це заявляє заступник глави Центральної виборчої комісії Жанна Усенко-Чорна, передає “Інтерфакс-Україна”.

“Якщо день голосування, день волевиявлення громадян пройшов досить спокійно і прозоро, то, на жаль, найголовніша стадія у виборах – встановлення підсумків голосування і результатів виборів – на сьогодні вступила в дуже жахливу фазу”, – вважає вона.

“Є кілька округів в Україні, які вельми явно демонструють порочність, складову мажоритарної системи виборів”, – сказала вона журналістам у четвер у ЦВК.

За словами заступника голови Центрвиборчкому, на сьогоднішній момент є багато виборчих округів, де результати голосування не просто під сумнівом, “а свідчать, що вони грубо сфальсифіковані”.

Крім того, Усенко-Чорна заявила, що ЦВК досі не може отримати в електронному вигляді дані з 14 округів.

“Ми маємо на сьогодні 14 одномандатних виборчих округів, у відношенні яких ЦВК навіть електронними засобами не отримала відомості за результатами голосування у відповідних виборчих округах”, – сказала вона.

На думку заступника глави Центрвиборчкому, така ситуація свідчить про спроби змінити результати голосування.

УП

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут