Етот день мьі приближали как могли! ВР проголосувала за особисте голосування

Вони тільки що це проголосували http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=44910 (Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України” (щодо особистого голосування за допомогою електронної системи) Автор Макеєнко. 338 голосів за. Як пише Андрій Парубій “Правда регіони голосували за закон чужими картками”…

Історія питання. Весною 2011 року ми першими з ГО (після журналістів з СТБ) почали системно займатися питанням особистого голосування. Ми пройшли всі легальні кола, суди, заяви, звернення, тролили Литвина і голів фракцій і навіть подавали парламентських піаністів на рекорд Гіннеса  (нажаль англійці їх не взяли). В кінці 2011 за цю тему взялися і інші ГО і поступово вона стала мейнстрімом. Що ж – формально це перемога, а як воно працюватиме надалі – подивимося.

З історії нашої боротьби https://maidan.org.ua/series/pianisty-dementia/. Та наші роліки. Вся ця діяльність здійснювалася виключно на волонтерських засадах.

Nataliya Zubar, Maidan Monitoring Information Center, Chair

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.