Європарламент закликав не співпрацювати зі “Свободою”

Європарламент закликав демократичні сили України не співпрацювати з партією “Свобода”.

Відповідна поправка депутата Крістіана Вігеніна (група Прогресивного Альянсу соціалістів та демократів, Болгарія) до проекту резолюції щодо ситуації в Україні отримала підтримку більшості депутатів, повідомляє УНІАН.

Вігенін запропонував доповнити текст резолюції по Україні словами:

“(Європарламент) стурбований зростанням націоналістичних настроїв в Україні, висловленому у підтримці партії “Свобода”, яка, в результаті, є однією з двох нових партій, що увійшли до Верховної Ради”.

“(Європарламент) нагадує, що расистські, антисемітські та ксенофобські погляди суперечать фундаментальним цінностям та принципам ЄС, таким чином, закликає про-демократичні партії у Верховній Раді не взаємодіяти, не підтримувати і не формувати коаліцій з цією партією”, – додається в цьому пункті.

Перед голосуванням депутат Європарламенту від групи народних партій Міхаель Галер пропонував також усну поправку, яка мала б містити заклик до відмови від співпраці також із Комуністичною партією, однак понад 40 депутатів висловились проти цієї усної поправки.

УП

5 Comments

 1. И в европейской семье не без краснозадых уродов.

 2. Фантастика! Співпраця з ідейними нащадками організаторів голодоморів – це нормально. А співпраця із захисниками прав корінного народу, знищуваного цими організаторами – це недобре. Не зрозуміють українці таких європейців. Ой не зрозуміють.

 3. Відповідь Владіміру Кабанцову

  Нацист

  Все життя він прожив в Україні. Останні 21 рік в державі Україна, де державною мовою проголошена українська.
  Він привик, що тубільне населення при розмові з ним завжди переходило на російську. Йому лестила їхня запопадливість. Відчував свою вищість і вибраність. Тому зараз його дратував цей інтелігентного вигляду старший чоловік, який вперто розмовляв з ним гарною українською мовою. Його вищість була принижена. Чим далі тривала розмова, тим більше він кипів люттю. “Проклятый националист!” Він шкодував, що на дворі не 1937 чи 1941 або 1946 рік. Тоді його інтелігентність і самоповагу можна було б збити одним ударом під дих. Поламати руки, потрощити ребра, приставити наган до потилиці і всадити туда кулю, із задоволенням спстерігаючи передсмертн і конвульсії лежачого тіла. Неможливість зробити це в 2012 році душила його люттю та заставляла переривати розмову, щоб заспокоїтися. Він відходив в сторону і курив сигарету. Починав ненавидіти не лише цього інтелігента, а й сільську хату поряд, ліс та пасмо гір на видноколі. “Уничтожить! Уничтожить! Уничтожить!…” стукало йому в скронях. Виголена до блиску голова рожевіла від припливу крові.
  Сонячно сяяв день. Голубіло небо. На дереві неподалік безтурботно пурхали горобці.
  Загавкав пес.

 4. Єропарламент не розуміє ситуації, яка склалася в Україні. Сита Європа не знає тієї біди, яка прийшла до нас із режимом Януковича. Вона хоче демократії, але не відає, що кримінальний режим душить ту саму демократію у нас. Вона думає, що у ми маємо таку саму волю, як і вони. Вони сліпі, а ми зрячі. ВО “Свобода” розпочала дії, які повинні були мати місце ще 5 років тому. На товстій Європі теж лежить частка вини за мовчання. О.Тягнибок розпочав революцію із верхів, бо побачив, що ми перелякано мовчимо і таким чином надихає нас до атаки.

 5. У відповідь Кабанцову. Бачите, товаришу, ви – Кабанцов. А я Штефан Бойко з Луцька. Ви розмовляєте староукраїнською із церковнослов’янським суржиком із яких постав “могічій і общєпонятний”, щойно у 19 столітті. Ви не можете інакше, як із презирством відноситися до нас – етнічних українців, тому що від слов’ян у вас не більше, як 2 %. Решта – чудь, водь, мордва, меря, мурома, угри, фіни, ханти, мансі… Я абсолютно нічого не маю проти тих народів. Вони, принаймні не видають себе за слов’ян. Ви комуніст, від дій яких мій народ постраждав набагато більше, аніж від монголів і татар. Ви не змінитесь у своїй викопній закам’янілості і динозаврячому ревищі. Ви зникнете, так і не встигши до кінця відібрати у нас наших князів, мову, віру, звичаї і територію. Згиньте!

Comments are closed.