На Полтавщині оголошено конкурс для журналістів з активною громадянською позицією

Друзі журналісти! Якщо під час парламентської виборчої кампанії ви займали активну громадянську позицію, словом боролися за чесні вибори, доносили до виборців правдиву інформацію про суб’єкти виборчого процесу, викривали технології маніпуляції, підкупу та фальсифікацій, візьміть участь у обласному конкурсі на краще висвітлення теми парламентських виборів на Полтавщині 2012 року.

Конкурс проводять Полтавський обласний медіа-клуб, громадські приймальні народних депутатів України Юрія Бублика та Сергія Капліна.

Матеріали виборчої тематики повинні бути оприлюднені в друкованих ЗМІ та Інтернет-виданнях у строк з 1 серпня по 15 листопада 2012 року.

Творчий доробок журналіста (автора) разом із заявкою на участь (довільної форми) надсилається на адресу журі конкурсу не пізніше 26 грудня 2012 року у кількості 5 примірників за адресою: 36013 м.Полтава, вул.Демократична, 34, Полтавський обласний медіа-клуб.

Телефони для довідок у Полтаві: (0532)610-479, (066)1206303.

На переможців конкурсу чекають цінні подарунки.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут