На Полтавщині райдержадміністрація пішла з простягнутою рукою

Про те, що державна казна на всіх рівнях давно порожня, знають уже й українські першокласники, хоч це палко заперечує наш новий-старий прем’єр Азаров.

Днями надійшло ще одне підтвердження недолугого управління нинішньої влади, яке на «папєрєдніків» ніяк не звернеш.

На сесії Сагайдацької сільради Шишацького району Полтавської області,  що відбулася у понеділок, одним з питань порядку денного був розгляд листа очільників райради та РДА, в якому вони просили кожну сільську раду району виділити по 1000 гривень на підтримку комунальної районної газети «Сільське життя» в зв’язку з тим, що зовсім немає коштів на випуск останніх номерів у цьому році.

Дохазяйнувалися до ручки, кажуть про цю ситуацію люди. Як у тій народній притчі: «Кінчай, батьку, торгувати, бо вже немає чим здачу давати…» З іншого боку, платникам податків не шкода було б грошей «районці», якби вона й справді висвітлювала проблеми життя селян, а не була служницею районної влади.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут