Невже повернулися часи Брежнівських «психушок»?

Ось уже третій місяць перебуває у Волинській обласній психлікарні Василь Мартинюк із Нововолинська. Ця історія уже висвітлювалась в інформаційному просторі Нововолинська і не тільки. Але віз і сьогодні лишився на місці.

Читайте про цю історію:  Привіт з дурдому: «Ну, що догрались?» 

Хочу нагадати, що Василя Мартинюка помістили у психлікарню за рішенням суду і на вимогу слідчого Нововолинського МВ УМВС. На думку слідчого Василь не адекватно відповідав на питання і забрали його на психіатричну експертизу.

Я думаю не фахівець за кілька розмов може сказати наскільки людина адекватна. А тут фахівці і уже три місяці не можуть опри ділитися з діагнозом. Я переконаний, що цілком здорову людину посилити в «дурку» на кілька місяців то на виході буде «людина з діагнозом».

Звернення в усі інстанції не дають відповіді : «Чого Василя тримають у «психушці»? Як на мене то відповідь одна – «До нас повернулися брежнівськи методи боротьби з «іншодумцями».

Думаю суспільство повинно протистояти таким методам інакше ми перестанемо бути суспільством.

Володимир Мигас

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Невже повернулися часи Брежнівських «психушок»?"

  1. Мені 62 роки…працюючий пенсіонер….Мене багато років цікавить закрита галузь медицини – ” псевдопси хіатрія” в нашій державі. В далекі 70 – 80 роки,будучи ст.3го.к.львівськ. політехніки,мені особисто довелось перейти через всі жахи психіатричної так.зв.”допомоги” – на пртязі двох десятеліть львівської,брежневської системи кролячої лжепсихіатрії! На протязі багатьох останніх років я займався послідовно виводом з мого організму психотропних токсичних речовин,а також виходу із залежности від них мого організму,а також пос тупової реабілітаціі мого особистого інтелекту,котрий був вражений неодноразовими втручаннями чазовсь кими горе-лікарями,так зв..психіатрами,система котрих продовжуе свое існування і в наші пострадянські часи,результат котрої, – випуск в оточуюче суспільство в величезній кількості психотропнозалежних чазов ських ЗОМБІ з жахливою зміною інтелекту від багаторічної діі препаратів,та необратимих процесів психотра нквілізаторної залежності! Неодноразово звертався до депутата Яворівськог,коли він ще працював в прогр.20хв.з Яворівським ,та до інших депутатів і політичних оппозиц.структур п.батьківщини,п.свободи,нашої україни,але майже безрезультатно! Прийшов останнім часом до висновку,що данна тема і важлива проблема в нашій держ. нікому не потрібна! Хоча я не фахівець по освіті в данній галузі псевдомедицини,але за останні 25 років накопичив багатий матеріал в своїх щоденниках і замальовках по виводу з організму психотропннозале жного чазовського кролячого СРАНЬЯ,котре і надалі продовжують практикувати в закритих установах ескулапи в білих халатах,далеко необізнаному підопитномму БИДЛУ,котре на 90% відсотків постійно находиться під лжедіагнозами сраютропної накачки,котру йому шиють у вигляді “ХВОРОБИ”чазовські сатрапи,по боротьбі з інакомисліем,ще віб часів комунобольшевіцької ленінськотроцькістської імперської догми!

Comments are closed.