Промову Андрія Куликова вирізали із трансляції «Телетріумфу»

З телевізійної версії церемонії нагородження лауреатів 12-ї національної телевізійної премії «Телетріумф» за сезон 2011-2012 років прибрали промову одного з лауреатів – ведучого ток-шоу «Свобода слова» на ICTV Андрія Куликова, залишивши тільки слова подяки продюсера «Свободи слова» Михайла Павлова.
Нагадаємо, скорочена версія церемонії тривалістю близько 2-2,5 години вийшла в день нагородження, 30 листопада, о 22:00 в ефірі телеканалу «Україна».
Статуетки вручали люди, одягнені у монокольорові костюми. Під час церемонії Андрій Куликов звернувся до присутніх із такими словами:  «Тут на сцені є люди, пофарбовані в синє, червоне і зелене. Кудись зник помаранчевий колір, немає малинового. Навіть якщо для всіх нас є перестороги, ми не повинні допускати, щоб у нас зникали кольори. Ми не повинні допустити, щоби з нашого телебачення зникали мови, ми не повинні допустити, щоби з нашої спільноти зникали колеги. У нашій програмі працюють люди різних кольорів, я маю на увазі, люди різних політичних переконань, і може тому вона виходить такою, як вона є».
Відповідаючи на запитання «Телекритики» щодо того, як він оцінює такі дії організаторів трансляції і чи вважає їх виявом цензури, Андрій Куликов сказав, що відповідь на це питання можуть дати  люди, які робили цю  «купюру»  у телеверсії. «З того, що відомо мені, ця промова була дещо в інакшому ключі, ніж більшість із тих, які лунали на “Телетріумфі”. Можливо, організатори подумали, що вона про надто загальні речі, а не про “Телетріумф”», – припустив ведучий.
Також він додав: «Мені було прикро, що її не виявилося в тому варіанті, який показали по телевізору. І тому, що це моя промова, і тому, що мені здалося, що я сказав про важливе. Зрештою, те, що сталося, є підтвердженням моєї тези про те, що з програми найлегше забрати ведучого. Або, в даному разі, слова ведучого».
Нагадаємо, ток-шоу «Свобода слова» було відзначено «Телетріумфом» у номінації «Політичне ток-шоу». На перемогу у ній претендувалитакож «РесПубліка з Анною Безулик» (5 канал) та «Шустер live» («Савік Шустер студія», Перший національний).
«Телекритика» звернулася по коментар до представників телеканалу «Україна».

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут