Ще одна перемога громади. Тепер в Краматорську.

Після чудових новин з Маріуполя, де місцева громада шляхом мітингів та громадської активности зуміла вплинути на владу, прийшли гарні новини з Краматорська, де теж начеб то загоївся річний конфлікт між громадою та бізнесом.

Майже рік тому я інформував про події, що відбували в Краматорську, де на одній з вулиць між домами один з місцевих підприємців захотів будувати магазин. Це ж звісно не сподобалось місцевим жителям. Проте, вони на відміну від багатьох аналогічних випадках не стали мовчки плакатися на кухні сусідці, а згуртувались і проводили мітинги, писали запити. Коротше, робили все аби привернути увагу до своєї проблеми. За весь час протистояння, на жителів тиснула міліція, тиснули невідомі, чиновники. Проте жителі все ж не здались.

Сьогодні, як повідомляє місцевий сайт hi.dn.ua, сьогодні міська рада відмовила продовжити договір оренди на ділянку між будинку 9 і 13 по вулиці Дворцовій.
На фото нижче маленький пікет міськради:

Ось так, не злякавшись, громада перемогла бабло та все подібне кодло, що супроводжує подібну боротьбу.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут