Сьогодні “Майдану” – 12 років!

12 років тому, в цей день, вперше в Інтернеті з’явився сайт “Майдан”. Його зробили поспіхом, бо “не було часу”. Він швидко здобув аудиторію, бо став рупором акції Україна Без Кучми. “Майдан” прорвав інформаційну блокаду навколо УБК, а в 2004 році став інформаційним центром Помаранчевої Революції.
Час плине швидко. Старе забувається, нове потребує уваги. “Майдан” зустрічає свій день народження з розумінням, що наше давнє гасло “За вільну людину у вільній країні!” потребує ще багатьох і багатьох зусиль кожного з нас, аби стати “принципом щоденного буття” (с) Вадим Смогитель.

Своє дванадцятиріччя “Майдан” зустрічає з оптимізмом і надією, що попри нинішні обставини, демократія і людяність неодмінно стануть сенсом подальшого розвитку України. Може не завтра, може за рік. Але неодмінно!

Усіх майданівців,– з нашим святом! Хай живе “Майдан”!

Читайте Як виник сайт “Майдан”. Витяг з політичної енциклопедії. Там же – сайт “Майдан” з 2001 по 2012 на інтернетній “машині часу”

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут