Стефан Романів: Треба зруйнувати стіни деукраїнізації та будувати мури українізації

Cтефан Романів – Голова Проводу ОУН (б)

Голова Проводу ОУН (б) Cтефан Романів виступив на ХХVI звітно-виборчому З‘їзді Всеукраїнського об‘єднання “Свобода”, яке відбулося 8 грудня 2012 року в київському Будинку кіно, привітав Голову ВО “Cвободи” та членство з успіхами у виборах до Верховної Ради.

“Від імені Проводу ОУН (б) бандерівської вітаємо “Свободу” з перемогою! Будуючи український світ, слід знищити мури деукраїнізації. Маємо будувати здорове суспільство й державу. Треба створювати альтернативу – економічну, соціальну, політичну – нові, українські, правила гри. Натомість “русскій мір”, ті, хто принижує Україну, – не достойні толерування в українському світі”. сказав C. Романів

Повний текст виступу:

Будуймо Український світ – треба зруйнувати стіни деукраїнізації та будувати мури українізації

Cлава Ісусу Христу

Cлава Україні !

Вибори закінчилися, проте процес державобудівництва має продовжуватися та нашим спільним завдання є будувати український світ.

Завдання нелегке, тому що нинішня влада є ворожою до українських цінностей і починаємо зі слабої бази: національнальної, політичної, економічної, соціяльної.

Український націоналіст себе визначає тим, що він вірний Богові та Україні, готовий зробити все, щоб Україна розвивалася, щоб кожний українець та українка, всі, хто живе на території України, мали нагоду себе реалізувати, мали нагоду в українському світі будувати здорове суспільство, будувати здорову українську державу.

Сьогодні треба ставити альтернативу до нинішних процесів, які стратегічно, економічно, політично, соціально ослабили Україну. Треба зруйнувати стіни деукраїнізації та будувати мури українського світу.

Треба дати Україні можливість розвиватися за Европейськими стандартами.

Нова альтернатива мусить ясно визначити нові правила гри

Треба визначитися, які критерії дадуть нам будувати цю альтернативу, цей Український світ!

Їх багато, але щоб зрозуміти, як ця альтернатива мала би виглядати, подаються кілька пунктів:

В Українському світі буде

Українська церква, яка служить своїм людям і допомагає кожному в українському дусі знаходити і розвивати своє духовне життя.

Визначне місце матиме поняття «Свобода людині, свобода народові!»

Буде українська Конституція, яка буде захищати інтереси України, українців, всіх тих, які живуть у межах України та тих, які почувають себе частиною народу, де б вони не жили або перебували.

Економічний націоналізм дасть українській економії розвиватися, а разом з тим і бізнес на всіх рівнях буде мати можливість себе реалізувати.

Українське слово, українська мова – це мова держави, а в тій державі підримується розвиток інших етносів, які будуть доповнювати та помагати в розбудові цієї держави.

Кожен, хто живе в Україні, має бути віданний цій державі.

Українська сім’я буде мати всі можливості себе реалізувати.

Українська наука і освіта буде розвиватися і будемо мати науковців та спеціялістів у всіх галузях.

Українська культура у всіх видах буде цінуватися та розвиватися.

В Українському світі знайдемо правдиву українську історію, українську пам’ять, де кожен зможе радіти успіхам та перемогам української нації, а також пам’ятати ті злочини проти людства, які були вчинені проти українського народу

В Українському світі визначається роль визвольних змагань різних періодів і враховується як підстава до проголошення самостійності України, в цьому світі не відкидається чи не понижується роль ОУН –УПA.

Цей український світ буде вимагати засудження на міжнародному рівні цих злочинів проти людства, які були вчинені проти українського народу

В Українському світі роль жінки цінується

В Українському світі українська дитина, українська молодь буде виростати під гаслом «Здорове тіло, здорова душа, та буде мати можливість себе реалізувати».

В Українському світі Україна знайде своє місце в міжнародних відносинах, інші держави зрозуміють, що це Українська держава, незалежна ні від кого, готова бути гравцем, для підсилення здорових відносин у всіх сферах.

Цей світ буде гравцем на геополітичному полі.

В Українському світ соціяльні програми дадуть кожному належне забезпечення.

В Українському світі буде боротьба з корупцією та за корупцію будуть нести відповідальність.

Буде здорова і чесна судова і правнича гілка.

В Українському світі закордонний українець уважатиметься частиною українського народу та цей світ буде заохочувати кожного активно діяти, щоб зберегти своє українство та бути допоміжним чинником у розвитку держави.

В Українському світі буде позитивне висвітлення іміджу України.

В Українському світі Збройні сили Україні будуть готові служити цій державі та обороняти цю державу від будь-яких нападів.

Ці сили будуть відгравати свою роль і в міжнародні сфері.

В Українському світі буде нездвозначне протистояння до будь-кого, хто хоче контролювати, маніпулювати або понижувати цю державу.

Що не матиме місця в Українському світі?

«Рускій мір»; маніпуляція Патріярха Кіріла та його церкви; депутати, які не можуть ставити добро України на перше місце, які не служать народові, а пану; ті які стараються Україну втягати в союзи, де понижується статус України; вплив Російської федерації та її намагання не дати Україні розвиватися, а натомість залишатися постійним рабом – в цьому новому Українському світі не матимуть місця.

Провід ОУН закликає до творення такої альтернативи та до розвитку українського світу.

Закінчую словами Евгена Коновальця: «Можемо бути творцями історії або бути її жертвою».

Український націоналіст визначається тим, що він діє, він шанує, він стоїть на своїх позиціях, він готовий на все, щоб здійснити свою мету.

Тому на цьому новому етапі працюймо разом, щоб вибудувати цей Український світ – не конкуренцією, але об’єднаними силами.

Нехай нам в цьому Бог допоможе!

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут