Тимошенко вже висунули у президенти

РІШЕННЯ РАДИ

ОБ’ЄДНАНОЇ ОПОЗИЦІЇ «БАТЬКІВЩИНА»

щодо визначення лідера опозиції Юлії Тимошенко кандидатом
у президенти України на наступних президентських виборах

Ми, члени Ради Об’єднаної опозиції «Батьківщина», провівши розширене засідання Ради 7 грудня 2012 року, підбивши підсумки парламентської виборчої кампанії 2012 року та окресливши напрямки діяльності опозиції у новообраній Верховній Раді, обговорили питання участі Об’єднаної опозиції «Батьківщина» у наступних президентських виборах і ухвалили рішення про те, що єдиним кандидатом у Президенти України від об’єднаних демократичних сил стане Юлія Тимошенко.

Змінити долю країни можливо лише в тому разі, коли всі демократичні сили будуть згуртовані навколо однієї ідеї і одного лідера. Наша головна сила — в єдності. І вибори-2012 довели, що незважаючи на масштабні фальсифікації, відверту крадіжку голосів та глобальне використання адмінресурсу, перемогти злочинний режим Януковича об’єднаними зусиллями — цілком реально.

Саме тому Рада Об’єднаної опозиції у складі керівників політичних партій ухвалила рішення визначити єдиним кандидатом на найвищу посаду в Українській Державі на чергових чи дострокових президентських виборах Юлію Володимирівну Тимошенко.

Ми також закликаємо інші політичні партії і громадські організації долучитися до нашої ініціативи та об’єднатися навколо єдиного кандидата від демократичних сил.

Олександр ТУРЧИНОВ

Арсеній ЯЦЕНЮК

Володимир БОНДАРЕНКО

Анатолій ГРИЦЕНКО

В’ячеслав КИРИЛЕНКО

Ірина ЛУЦЕНКО

Борис ТАРАСЮК

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Тимошенко вже висунули у президенти"

  1. Вони, що хочуть Януковича знову президентом?

Comments are closed.