У Криму міліція розганяла мітинг водою із пожежних гідрантів

Водою із пожежних гідрантів розганяли правоохоронці мітинг у Бахчисарайському районі на трасі Севастополь-Євпаторія. Дісталося і журналістам, які знімали перебіг акції протесту.
Люди виступали проти дій однієї із агрофірм, яка, за словами мітингувальників, відбирає у людей землю. На знак протесту обурені селяни підпалили опудало та автомобільні шини. Гасити займання узялися пожежники, Утім, за словами журналістів, замість них до роботи стала міліція, яка спрямувала струмені у бік операторів двох центральних українських телеканалів. А заяву від постраждалих репортерів – про протиправні дії – правоохоронці приймати відмовилися.

Едуард Піліпей, начальник міліції громадської безпеки Бахчисарайського району АРК: “Я ликвидировал пожар!”

Журналіст: “Вы что, пожарный?”

Едуард Піліпей, начальник міліції громадської безпеки Бахчисарайського району АРК: “Я действовал быстро, чтобы ликвидировать пожар”.

Журналіст: “Вы залили три камеры водой”.

Протестувальники: “Мы уже все мирные, законопослушные методы использовали. Мы уже не знаем, что нам осталось. Вы видите – люди уже доведены до крайности”.

Протестувальники: “Мы не самозахватом занимаемся, мы защищаем свои права, которые дадены нам госактами”.

http://5.ua/newsline/232/0/99159/

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут