Журналістку Ірму Крат, яка вилила відро багнюки на мера Ніжина, оголосили у розшук

Ірму Крат, журналістку, яка відзначилась в Ніжині кількома скандальними вчинками, в тому числі відро з багнюкою на голову мера – це її рук справа, Ірму Крат судом оголошено у розшук.

«Боячись відповідальності за скоєне, Крат І.М. на виклики в слідчі органи не з’являється і оголошена в розшук» — сказано в постанові Ніжинського суду, підписаній його головою В. Бережняком.

Нагадаємо, що 21 вересня 2012 року відносно Ірми Крат, за ознакам злочину, передбаченого  статтею 296 частиною 2 Карного Кодексу України за фактом хуліганства, яке супроводжувалось особливою зухвалістю  та винятковим цинізмом, вчиненою групою осіб по відношенню до М. Приходька, міського голови Ніжина.

Сама Ірма Крат визнає, що скоїла правопорушення, однак не вважає це злочином і тому подала скаргу до суду, де просила суд скасувати постанову про порушення проти неї кримінальної справи, бо її дії не містили в собі суспільної небезпеки.

Суд Ірмі Крат у скарзі відмовив та оголосив її у розшук.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Журналістку Ірму Крат, яка вилила відро багнюки на мера Ніжина, оголосили у розшук"

  1. Євген | 03-12-2012 11:20 at 11:20 |

    Нагадайте за що отримав мер таку покару.

Comments are closed.